aplikacja Matura google play app store
13-17.01.2019

Pogotowie przedmaturalne z fizyki - zapisy na bezpłatny kurs

Jak co roku, Instytut Fizyki UMCS wspólnie z Lubelskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Fizycznego i Stowarzyszeniem LuTEN organizują cykl bezpłatnych zajęć dla maturzystów.

W najbliższy wtorek - 17 grudnia br. na stronie: www.pogotowieprzedmaturalne.umcs.pl rozpoczną się zapisy na "Pogotowie przedmaturalne z fizyki", a o przyjęciu zdecyduje kolejność zgłoszeń. Liczba dostępnych miejsc: 120.

Pogotowie przedmaturalne to krótki kurs przygotowujący do egzaminu dojrzałości z fizyki na poziomie rozszerzonym. Pomaga on uczniom usystematyzować wiedzę, zwrócić uwagę na najważniejsze zagadnienia wymagane na egzaminie i uzupełnić ewentualne braki. Pogotowie nie zastąpi regularnej nauki, ale wspomoże zajęcia prowadzone w szkole średniej. Kurs obejmuje wykłady z pokazami eksperymentów, ćwiczenia w rozwiązywaniu zadań oraz doświadczenia wykonywane przez uczniów.

Zajęcia potrwają 5 dni i odbędą się podczas ferii zimowych (13-17 stycznia 2020 roku) w salach dydaktycznych Instytutu Fizyki UMCS w Lublinie (Plac Marii Skłodowskiej-Curie 1).
Czas trwania jednego spotkania: 5 godzin, w godz. 14.00-19.00

data ostatniej modyfikacji: 2019-12-13 09:36:20
Polityka Prywatności