Kursy dla maturzystów

Miasto - woj.
Przedmiot
2017-04-30

Przygotuj się na studia językowe z WSF

Wyższa Szkoła Filologiczna organizuje kurs przygotowawczy online na wszystkie filologie oferowane przez szkołę. Zapisy rozpoczną się 3 kwietnia.

Od 3 kwietnia 2017 r. zapraszamy Cię do udziału w nowoczesnym i wygodnym kursie przygotowawczym dla kandydatów na WSF! Za symboliczną złotówkę możesz wziąć udział w multimedialnym kursie angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego bądź włoskiego.

KURS PRZYGOTOWAWCZY NA STUDIA LICENCJACKIE

Grupa docelowa Korzyści z uczestnictwa w kursie
Kandydaci na anglistykę, amerykanistykę i germanistykę z programem kontynuacyjnym języka kierunkowego
  • Ukończenie kursu umożliwia ubieganie się o miejsce na wybranym kierunku kandydatom, którzy nie posiadają wymaganych przy rekrutacji dokumentów potwierdzających znajomość języka na poziomie B1. Kurs można rozpocząć na dowolnym poziomie zaawansowania, należy go jednak ukończyć na poziomie B1 i przedstawić certyfikaty potwierdzające ukończenie wszystkich modułów wchodzących w skład poziomu B1 z wynikiem przynajmniej 80%.
  • Do udziału w kursie zapraszamy też kandydatów, którzy chcieliby poprawić swoją znajomość języka przed rozpoczęciem studiów. E-learningowa forma kursu to świetny sposób, by spokojnie, dokładnie potwórzyć trudniejsze partie materiału. Zajęcia z Praktycznej Nauki Języka na studiach będą wtedy łatwiejsze i przyjemniejsze! Taki kurs rozpoczyna i kończy się na dowolnym poziomie zaawansowania.
Kandydaci na italianistykę, hispanistykę, anglistykę i germanistykę z programem języka kierunkowego od postaw
  • Od kandydatów na te filologie nie wymagamy znajomości języka podczas rekrutacji. Warto wziąć jednak udział w kursie przygotowawczym, by poznać podstawy języka kierunkowego studiów i trafić do lepszej grupy na zajęciach z Praktycznej Nauki Języka! Kurs rozpoczynasz i kończysz na dowolnym poziomie zaawansowania.

Kurs dostępny jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz uczyć się we własnym tempie, a dzięki aplikacji mobilnej w praktycznie każdym dogodnym dla Ciebie miejscu. Bogactwo materiałów multimedialnych i różnorodność ćwiczeń zagwarantują ciekawą i przyjemną naukę.


data ostatniej modyfikacji: 2017-01-27 15:53:50

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Uniwersytet Gdański - 3
Polityka Prywatności