aplikacja Matura google play app store

Kursy przygotowujące do matury oraz przygotowawcze na studia

Archiwum
2023-10-16
Kursy organizowane przez Uniwersytet Szczeciński rozpoczną się 16 października w formie online.
2022-10-10
Matura może być stresująca, dlatego Uniwersytet Szczeciński przygotował ofertę bezpłatnych kursów przygotowujących do egzaminu dojrzałości, podczas których będzie można usystematyzować dotychczasową wiedzę lub uzupełnić zaległości.
2022-09-30
Doskonale wiemy, że matura może być stresująca, dlatego Uniwersytet Szczeciński przygotował ofertę bezpłatnych kursów przygotowujących do egzaminu dojrzałości, podczas których będzie można usystematyzować dotychczasową wiedzę lub uzupełnić zaległości. Zajęcia rozpoczną się 10 października br. i prowadzone będą w formie zdalnej przez kadrę akademicką naszej Uczelni. Już teraz trwają zapisy na zajęcia.
2022-02-05
Centrum Nauki i Biznesu Żak zaprasza na kursy maturalne z matematyki, polskiego, angielskiego oraz niemieckiego.
od początku marca
Akademia Leona Koźmińskiego uruchamia intensywne kursy językowe dla maturzystów. Od marca 2020, na 8 tygodni przed egzaminem dojrzałości, wspólnie z lektorami ALK będzie można przygotować się do matury z języka angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym.
2019-12-30
Kursy maturalne prowadzone są przez certyfikowanych egzaminatorów OKE. Kursy są na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pod koniec kursu uczniowie zdają w LEXIS maturę próbną według identycznych wymogów jak na prawdziwym egzaminie dojrzałości.
2019-12-30
Kursy maturalne są dla osób, które chcą przygotować się do matury z języka obcego oraz matematyki na obu poziomach – podstawowym i rozszerzonym. ProfiLingua ma oddziały w ponad 40 szkołach w całym kraju. Prowadzący zajęcia maturalne są praktykami z doświadczeniem zdobywanym W codziennej pracy z uczniami oraz podczas pełnienia funkcji egzaminatorów maturalnych.
2019-10-12
Kursy maturalne organizowane są przez Fundację na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu „Universitatis Posnaniensis”. Prowadzący zajęcia są to doświadczeni nauczyciele z najlepszych poznańskich liceów, najzdolniejsi doktoranci, lektorzy z centrum językowego, a także doktorzy uczący na uczelni, współpracujący z komisjami egzaminacyjnymi.
2018-02-23
Instytut Austriacki w Warszawie organizuje kurs przygotowujący do matury rozszerzonej z języka niemieckiego. Początek zajęć 23 lutego.
2017-10-13
Instytut Austriacki w Warszawie organizuje kursy przygotowujące do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka niemieckiego. Początek zajęć w październiku.
2017-04-30
Wyższa Szkoła Filologiczna organizuje kurs przygotowawczy online na wszystkie filologie oferowane przez szkołę. Zapisy rozpoczną się 3 kwietnia.
2017-03-17
Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zaprasza tegorocznych maturzystów na "Zakuwanie na Humanie", które odbędzie się 17 marca w godzinach 9:45-14:10 w siedzibie uczelni przy ul. Obitza 1 w Olsztynie.
2017-01-16
Jesteś tegorocznym maturzystą? Sprawdź ofertę kursów przygotowawczych do matury, które organizuje Fundacja UMCS. Zajęcia będą się odbywały w terminie 16-27 stycznia 2017 r.
2016-10-13
Są jeszcze wolne miejsca na kurs przygotowujący do matury podstawowej z języka niemieckiego, który wystartuje 13 października w Instytucie Austriackim w Warszawie.
2015-04-06
Wyższa Szkoła Filologiczna organizuje internetowy kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia licencjackie. Początek zajęć 6 kwietnia.
2015-02-19
Kursy maturalne prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy częściowo przygotowują również egzaminy materialne, lub są egzaminatorami „nowej matury”.
2013-11-15
Bezpłatny kurs przygotowawczy do matury z języka niemieckiego w PWSZ w Koninie.
2013-02-11
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie zaprasza na kursy przygotowujące do matury. Kursy odbędą się w czasie ferii zimowych.
Termin kursu - styczeń 2013 r.
Program kursu maturalnego, opracowany zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych podanymi w informatorach maturalnych, dostosowany jest do wymogów matury podstawowej i rozszerzonej (w zależności, do której grupy się zapiszesz).
Zapisy do końca stycznia
Program kursu maturalnego, opracowany zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych podanymi w informatorach maturalnych, dostosowany jest do wymogów matury podstawowej i rozszerzonej (w zależności, do której grupy się zapiszesz).
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności