aplikacja Matura google play app store
2023-10-03

Roczny kurs przygotowawczy z biologii i chemii w WUM

Do 3 października trwają zapisy na kurs roczny z biologii i chemii, który organizowany jest przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Zajęcia będą odbywać się w tygodniu (chemia-środa, biologia-czwartek).

Na każdy z przedmiotów przeznaczono tygodniowo po 3 godz. lekcyjne.

W ramach kursu możesz wybrać dowolny zestaw przedmiotów.

Spotykamy się na wykładach (w grupach max. 40-osobowych) oraz na ćwiczeniach (w grupach max. 20-osobowych). Napiszemy również 2 próbne matury.

Godziny zajęć z poszczególnych przedmiotów nie nakładają się na siebie. 

Podczas zajęć wykładowych każdy temat zostanie wyłożony w profesjonalny i przystępny sposób. Tydzień później wykorzystamy usłyszaną wiedzę podczas wspólnego rozwiązywania autorskich zadań w małych grupach. Jest to sprawdzony sposób na ugruntowanie materiału, a kontakt z prowadzącym pozwoli rozwiać wszystkie niejasności. Będziemy zwracać szczególną uwagę na formę wypowiedzi, zastosowaną metodę pod kątem jej oceny przez egzaminatora. Dzięki temu nauczysz się poprawności w rozwiązywaniu arkuszy.

Po tylu spotkaniach, po tylu rozwiązanych zadaniach, matura stanie się dużo łatwiejsza!

Kurs rozpocznie się 4 października 2023 r (chemia) a 5 października 2023 r (biologia) i trwać będzie do końca kwietnia 2023 r.

Zajęcia będą odbywać się on-line w środy (chemia) i czwartki (biologia), (w czasie rzeczywistym) za pomocą aplikacji MS Teams.
Rozwiązania techniczne oraz instrukcję postępowania znajdziesz w zakładce Zajęcia zdalne.


ostatnia zmiana: 2023-08-24
Polityka Prywatności