aplikacja Matura google play app store
2022-11-09 18:00

Techniki pamięciowe – jak uczyć się szybko i skutecznie?

Kolejne spotkanie z cyklu Matura 2023 organizowane przez Uniwersytet SWPS. Tym razem o technikach pamięciowych czyli jak szybko i skutecznie się uczyć. Spotkanie odbędzie się 9 listopada o godzinie 18:00 w formie online.

Zegar gna do przodu nieubłaganie i matura z każdym dniem jest coraz bliżej. Przygotowania do niej to intensywny czas powtórek i przyswajania dużej ilości materiału. Przed Tobą wyzwanie związane z zapamiętaniem bardzo wielu różnych informacji. Jak możesz ułatwić i usprawnić sobie ten proces? Z jakich technik pamięciowych warto skorzystać, żeby wszystko zapamiętać? W jaki sposób dopasować sposób uczenia się do rodzaju zagadnienia? W trakcie kolejnego spotkania naszego kursu poszukamy odpowiedzi na te pytania i przedstawimy kilka praktycznych przykładów na materiale z przedmiotów maturalnych.

O tym jak uczyć się szybko i skutecznie porozmawiają dr Edyta Bonk – psycholog rozwojowy, nauczyciel akademicki, oraz Michalina Mruczyk – psycholożka pracująca w szkołach, absolwentka Uniwersytetu SWPS.

Zapisz się

data ostatniej modyfikacji: 2022-11-04 14:16:23
Polityka Prywatności