aplikacja Matura google play app store
2022-02-05

Kursy maturalne w Żaku

Centrum Nauki i Biznesu Żak zaprasza na kursy maturalne z matematyki, polskiego, angielskiego oraz niemieckiego.

Kurs maturalny online z matematyki

Dla wielu z Was matura z matematyki stanowi największe wyzwanie. Na naszym kursie maturalnym online z matematyki, dzięki której egzamin dojrzałości będzie dla Ciebie jak kaszka z mleczkiem. W Żaku masz do wyboru kurs maturalny z matematyki online na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym.

Kurs maturalny online z polskiego

Na kursie dowiesz się jak prawidłowo interpretować nie tylko zawiłe strofy poezji, ale także zawiłości maturalnych pytań. Nauczymy Cię także tworzenia czytelnych prac pisemnych i poprawnego rozwiązywania arkuszy maturalnych. W Żaku kurs maturalny z języka polskiego jest dostępny na poziomie podstawowym.

Kurs maturalny online z języka angielskiego

Skoro mowę ojczystą masz już opanowaną to z pewnością nie zaszkodzi Ci przedmaturalna powtórka z języka angielskiego. Nieważne na jakim poziomie zdajesz egzamin: w Żaku mamy kursy zarówno dla osób zdających maturę na poziomie podstawowym - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-online/kurs-maturalny-z-jezyka-angielskiego--online , jak i rozszerzonym - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-online/kurs-maturalny-z-jezyka-angielskiego-----poziom-rozszerzony-----kurs-online.

Kurs maturalny online z języka niemieckiego

Jeżeli bliżej Ci do Berlina niż do Londynu i swoją przyszłość opierasz na znajomości języka niemieckiego to z pewnością przyda Ci się powtórka maturalna z podstaw języka naszych zachodnich sąsiadów. Wszystkie szczegółowe informacje na temat kursu maturalnego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym znajdziesz tutaj - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-online/kurs-maturalny-z-jezyka-niemieckiego---poziom-podstawowy---kurs-online.

Jeżeli szukasz ciekawych porad związanych z maturą 2022 to koniecznie zajrzyj na stronę https://maturzysta.edu.pl.  Znajdziesz tam mnóstwo praktycznych tipów odnośnie egzaminów oraz samego procesu przygotowania do matury. Warto zajrzeć!


ostatnia zmiana: 2022-02-04
Polityka Prywatności