aplikacja Matura google play app store
2021-01-23 10:00

Maturzysto, czas na powtórkę z języka polskiego! Zobacz jak efektywnie to zrobić

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zaprasza na bezpłatne warsztaty, przygotowujące do matury z języka polskiego, już 23 stycznia, w godz. 10.00-14.30. Omówienie zagadnień i skutecznych sposobów na naukę pozwolą sprawniej przyswoić wiedzę konieczną do zdania egzaminu.

Praktyczne podejście

Do matury pozostało niewiele czasu, dlatego nie warto tracić ani chwili. Z pomocą przychodzi ekspertka - videoblogerka, nauczyciel-egzaminator - Iza Kasperek, która na co dzień aktywizuje przyszłych maturzystów do regularnego powtarzania materiału przed egzaminem, za pośrednictwem swojego kanału na YouTube: “Wiedza z wami”. Od ponad 5 lat nagrywa materiały na temat praktycznego podejścia do pisania rozprawek, wypracowań czy interpretacji lektur. Dzieli się własnymi refleksjami na temat poszczególnych utworów, a także opowiada o własnych doświadczeniach maturalnych. 

Podczas sobotniego spotkania licealiści dowiedzą m.in. się jakie lektury, epoki i motywy literackie muszą koniecznie powtórzyć. Prowadząca podpowie jak dobrze napisać rozprawkę, przedstawi najczęściej popełniane błędy przy jej tworzeniu, wyjaśni jak poprawnie zbudować argumenty. Poruszony zostanie również temat matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym – jak się do niej przygotować.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy poprzez formularz tutaj: https://bit.ly/3irjqeV

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma mail z linkiem do transmisji. 

WSB w Warszawie dzielimy się wiedzą nie tylko z naszymi studentami, słuchaczami i przyszłymi maturzystami, ale także ze wszystkimi, którzy stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kompetencji, regularnie prowadzimy warsztaty i wykłady otwarte. Zobacz zbliżające się wydarzenia oraz webinary dostępne do pobrania: https://bit.ly/3oWCDaQ


ostatnia zmiana: 2021-01-20
Polityka Prywatności