17-20.02.2020

Bezpłatna powtórka przed maturą z matematyki w WSB w Szczecinie

Tegoroczni maturzyści napiszą swój egzamin dojrzałości za mniej niż sto dni. Nadszedł czas na powtórkę zdobytej przez ostatnie lata wiedzy i uzupełnienie jej braków. Warto pomyśleć o wsparciu w nauce. Oferuje je Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zapraszając uczniów szkół średnich na bezpłatną powtórkę z matematyki.

Zajęcia poprowadzi nauczyciel matematyki, praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Odbędą się one w auli uczelni przy Al. Wojska Polskiego 128, w dniach 17-20 lutego, w godz. 10:00-13:30. Plan zajęć obejmuje m.in.: liczby rzeczywiste, wyrażenia algebraiczne, równania i nierówności, czy też trygonometrię. Każdego dnia zaproponowano dwa spotkania (każde po 90 minut) o wybranym zagadnieniu.

„- Matura z matematyki nie od dziś wydaje się być sporym wyzwaniem dla maturzystów. Chcąc wesprzeć uczniów szkół średnich, postanowiliśmy zorganizować zajęcia, dzięki którym będą mogli się oni poczuć pewniej. WSB organizuje takie warsztaty w kilku swoich oddziałach w Polsce i cieszą się one dużym zainteresowaniem. Forma zajęć jest przyjazna, przebiegają one w miłej atmosferze. Zajęcia są również okazją do odwiedzenia murów naszej uczelni” - mówi dr Andrzej Kokiel, Dziekan WSB w Szczecinie.

Praktyczna forma zajęć obejmie rozwiązywanie zadań maturalnych (zamkniętych, jak i otwartych) zostanie ona uzupełniona o najważniejsze pojęcia teoretyczne. Atrakcją cyklu spotkań może okazać się mecz matematyczny, który zostanie rozegrany w czwartek 20 lutego, w ostatnim dniu warsztatów. Najlepsza drużyna otrzyma gadżety WSB. Organizator zachęca do zapisów na wszystkie 4 dni, jednak jest możliwość wyboru jednego z nich. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w aktualnościach na stronie Internetowej uczelni: https://www.wsb.pl/szczecin

data ostatniej modyfikacji: 2020-02-04 13:42:31

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
PUM_220.jpg
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 08
miniatura
Polityka Prywatności