Kursy dla maturzystów

Miasto - woj.
Przedmiot
2018-04-13

Kurs Last Minute z matematyki w SAN w Warszawie

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie zaprasza na bezpłatny kurs przygotowujący do matury z matematyki. Pierwsze zajęcia już 14 kwietnia.

Na przyspieszony kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki przeznaczone są cztery spotkania o łącznej liczbie 12 godzin zegarowych.

Zajęcia odbywać się będą w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, przy ulicy Łuckiej 11. Spotkania są organizowane przez dwa weekendy z rzędu - pierwsze odbędą się w dniach 14, 15 kwietnia (godz. 16.30-19.45), kolejne 21 i 22 kwietnia (godz. 16.30-19.45). Zapraszamy maturzystów, którym samo zdanie matury nie wystarczy - tych, którzy chcą osiągnąć jak najwyższy wynik na egzaminie, tych, którzy potrzebują uporządkować lub poszerzyć wiedzę merytoryczną i praktyczną. Program zajęć przygotowany został z myślą o praktycznym rozwiązywaniu zadań, jakie możecie spotkać na egzaminie maturalnym. Podczas czterech spotkań rozwiążemy i omówimy kilka pełnych arkuszy maturalnych oraz wybrane zadania z ubiegłych testów maturalnych.

Kto zyska najwięcej na kursie maturalnym z matematyki w SAN?

  • Maturzyści przystępujący do egzaminu dojrzałości w roku 2018 z matematyki na poziomie podstawowym jako obowiązkowego przedmiotu maturalnego.
  • Maturzyści z roku 2017 i lat ubiegłych, którzy pragną poprawić swoje wyniki z matury.
  • Kandydaci na studia ze starą maturą, którzy zdają egzaminy wstępne na zasadach komplementarnych z nową maturą.

Zajęcia prowadzi dr Marek Ałasa - absolwent Politechniki Warszawskiej. Ukończył Międzynarodowe Studia Doktoranckie w zakresie Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Posiada stopień nauczyciela dyplomowanego matematyki Liceum Ogólnokształcącego oraz uprawnienia egzaminatora maturalnego. Nauczyciel z 27-letnim doświadczeniem. Matematyka, fizyka i statystyka oraz ich zastosowania są nie tylko wykonywanym przez niego zawodem, ale również jego pasją. Miarą jego sukcesów są osiągnięcia jego uczniów oraz studentów.


data ostatniej modyfikacji: 2018-03-26 13:47:05

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
misjaUJ_220_Cezary.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności