Kursy dla maturzystów

Miasto - woj.
Przedmiot
29-30.04.2017

Weekendowe warsztaty maturalne z chemii w UJ

Uniwersytet Jagielloński organizuje Weekendowe warsztaty maturalnej z chemii, które odbędą się w dniach 29-30 kwietnia na Wydziale Chemii UJ przy ul. Ingardena 3 w Krakowie. Zapisy przyjmowane są do 27 kwietnia.

Zajęcia będą miały formę ćwiczeń w grupach, w czasie których uczniowie pod okiem prowadzących będą rozwiązywać specjalnie przygotowane i dostosowane do nowej podstawy programowej zadania maturalne. Każdy dział tematyczny rozpoczynać się będzie krótkim powtórzeniem i zebraniem najważniejszych treści (szczegółowy program).

Rejestracja na "Weekendowe warsztaty maturalne" rozpocznie się dnia 23 lutego 2017 i potrwa do 26 kwietnia 2017. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 300 zł (jednorazowa opłata za udział w całym dwudniowym kursie). Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, stąd osoby zainteresowane prosimy o jak najwcześniejsze dokonanie rejestracji.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji znajdują się w zakładce Rejestracja na stronie internetowej Fundacji Pro Chemia, natomiast szczegółowy program warsztatów można znaleźć tutaj.


data ostatniej modyfikacji: 2017-04-24 12:00:36

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks_2018_2019.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Zbigniew Walkiewicz
Polityka Prywatności