2016-07-31

Bezpłatny kurs maturalny z matematyki w SAN

Społeczna Akademia Nauk zaprasza do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki. Kurs będzie prowadzony w Łodzi w dniach 1-19 sierpnia – czyli zakończy się na kilka dni przed egzaminem. Zapisy trwają do 31 lipca, liczba miejsc ograniczona.

Pod koniec sierpnia zostaną przeprowadzone poprawkowe egzaminy maturalne. Tegoroczni maturzyści, którzy nie zaliczyli egzaminu z matematyki, będą mogli podejść ponownie do matury pisemnej 23 sierpnia.

Zdanie matury poprawkowej oznacza możliwość rozpoczęcia wymarzonych studiów od października. Dla tych, którzy podjęli już decyzję o studiach w Społecznej Akademii Nauk, uczelnia przygotowała bardzo atrakcyjną propozycję. SAN zaprasza do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki. Kurs będzie prowadzony w Łodzi.

Aby zgłosić chęć udziału należy wysłać e-mail na adres matura@san.edu.pl. W przypadku dodatkowych pytań należy skontaktować się z Biurem Rekrutacji SAN (tel. 042 664 66 57).

Społeczna Akademia Nauk proponuje również wszystkim zainteresowanym kursy maturalne on-line (http://kursymaturalne.spoleczna.pl).

O SANdata ostatniej modyfikacji: 2016-07-13 10:42:03

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studenci WSB
miniatura
Polityka Prywatności