dlamaturzysty.info
25-29.04.2016

Nocne Powtórki Maturalne w UŚ

Uniwersytet Śląski Maturzystów przygotował dla tegorocznych absolwentów szkół średnich, powtórkę najważniejszych zagadnień maturalnych. Nocne Powtórki Maturalne to cykliczny edukacyjny event, które ma miejsce tydzień przed rozpoczęciem egzaminów maturalnych. W tym roku, powtórki odbędą się między 25 a 29 kwietnia.

Podczas Nocnych Powtórek maturzyści będą mieli okazję opanować materiał z siedmiu przedmiotów. Dowiedzą się między innymi co tak naprawdę zainspirowało Mickiewicza do napisania "Dziadów", jak napisać wypracowanie z historii oraz rozwiążą najbardziej popularne i najtrudniejsze zadania z matematyki. Każdy z tematów został opracowany w oparciu o analizę arkuszy materialnych. Analizy są udostępnianie na wydarzeniu Facebook-owym: "Nie śpię, bo odliczam dni do matury" (https://www.facebook.com/events/482547828618813/), gdzie maturzyści wspólnie z zespołem UŚM odliczają dni do egzaminu dojrzałości.

Uniwersytet Śląski Maturzystów to największa przestrzeń maturalna w województwie śląskim. Absolwenci UŚM w zeszłym roku szkolnym osiągnęli o 25% wyższe wyniki od średniej krajowej. W poprzednim roku szkolnym w powtórkach i warsztatach organizowanych na Uniwersytecie Śląskim wzięło udział 1445 maturzystów.

Zapisy na Nocne Powtórki Maturalne trwają do 22 kwietnia: http://maturzysta.us.edu.pl/

O Uniwersytecie Śląskimdata ostatniej modyfikacji: 2016-04-18 11:12:13
Polityka Prywatności