dlamaturzysty.info

Kursy przygotowujące do matury oraz przygotowawcze na studia

Przedmiot
Miejsce
Archiwum
2015-04-21
Zajęcia odbędą się w Sosnowcu, Chorzowie i w Katowicach, na różnych wydziałach Uniwersytetu Śląskiego. Powtórki potrwają od 27 do 30 kwietnia. Zapisać można się do 21 kwietnia.
2015-02-04
Uniwersytet Śląski Maturzystów po raz kolejny organizuje Zimowe Powtórki Maturalne. W czasie ferii zimowych, od 9 do 12 lutego 2015 r., będą odbywać się wykłady z matematyki, języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, historii, biologii oraz chemii. Zajęcia poprowadzą wykładowcy UŚ, trenerzy UŚ Maturzystów oraz specjaliści zajmujący się nową formułą egzaminu maturalnego. Zapisy tylko do 4 lutego.
2014-09-18
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza przyszłych maturzystów na semestralny kurs przygotowujący do matury 2015. Zapisy trwają do 18 września. Zajęcia będą prowadzone w budynku KURS-AR SGGW - Warszawa, ul. Nowoursynowska 166.
Zapisy: od 1 grudnia do połowy lutego
Abiturient zaprasza na intensywne kursy maturalne w Krakowie.
Zapisy: od 1 grudnia do połowy lutego
Abiturient zaprasza na intensywne kursy maturalne w Łodzi.
2013-02-11
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie zaprasza na kursy przygotowujące do matury. Kursy odbędą się w czasie ferii zimowych.
2013-02-11
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wydział Ekonomiczny w Opolu, serdecznie zaprasza maturzystów do udziału w kolejnej „Powtórce do matury”.
Zapisy do 8 lutego
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza na KURSY MATURALNE przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym.
Zapisy do końca stycznia
Program kursu maturalnego, opracowany zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych podanymi w informatorach maturalnych, dostosowany jest do wymogów matury podstawowej i rozszerzonej (w zależności, do której grupy się zapiszesz).
2013-01-28
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wydział Ekonomiczny w Opolu, serdecznie zaprasza maturzystów do udziału w kolejnej „Powtórce do matury”.
Zapisy trwają do końca października
Abiturient zaprasza na intensywne kursy maturalne w Katowicach.
Początek zajęć - druga połowa października
Fundacja "Universitatis Posnaniensis" UAM w Poznaniu zaprasza na kursy przygotowujące do matury 2013.
Spotkanie organizacyjne - 15 października
Politechnika Koszalińska organizuje kursy przygotowujące do matury.
Zapisy trwają do połowy października
Uniwersytet Łódzki zaprasza na kursy przygotowujące do matury. Ilość miejsc ograniczona - zapisy potrwają jeszcze do połowy października.
2012-04-19
Intensywny kurs NOCNY do matury 2012
2012-04-15
„Kursy błyskawiczne” to dwudziesto cztero godzinny cykl zajęć przeznaczony dla maturzystów, których celem jest powtórzenie zagadnień maturalnych, w „przededniu” egzaminu dojrzałości. Zajęcia maja pomóc przyszłym studentom uporządkować i ugruntować posiadaną już wiedzę, a także w sposób profesjonalny dać odpowiedź na ostatnie pytania czy niejasności. Kursy prowadzone będą ze wszystkich przedmiotów maturalnych w trybach podstawowym i rozszerzonym
2012-03-14
Akademickie Centrum Kształcenia Ustawicznego WSEiP zaprasza maturzystów na bezpłatne kursy przygotowujące do matury.
2012-03-14
Chcesz:
- poszerzyć lub usystematyzować swoją wiedzę z historii najnowszej?
- dowiedzieć się jak napisać dobry esej maturalny z historii?
- poznać fakty, ciekawostki i anegdoty historyczne?
Weź udział w organizowanym przez Collegium Civitas cyklu wykładów z historii XX w. Polski i świata.
2012-03-03
Kurs obejmuje materiał obowiązujący do matury (zakres rozszerzony). Program kursu jest dostosowany do standardów opublikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
2012-02-02
Politechnika Koszalińska zaprasza na kursy przygotowujące do matury z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności