dlamaturzysty.info

Kursy przygotowujące do matury oraz przygotowawcze na studia

Przedmiot
Miejsce
Archiwum
2015-04-15
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza przyszłych maturzystów na kurs treningowy przygotowujący do matury 2015. Zajęcia będą prowadzone w budynku KURS-AR SGGW - Warszawa, ul. Nowoursynowska 166.
2014-09-18
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza przyszłych maturzystów na semestralny kurs przygotowujący do matury 2015. Zapisy trwają do 18 września. Zajęcia będą prowadzone w budynku KURS-AR SGGW - Warszawa, ul. Nowoursynowska 166.
2014-09-12
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza przyszłych maturzystów na roczny kurs przygotowujący do matury 2015. Zapisy trwają do 12 września. Zajęcia będą prowadzone w budynku KURS-AR SGGW - Warszawa, ul. Nowoursynowska 166.
Zapisy: od 1 grudnia do połowy lutego
Abiturient zaprasza na intensywne kursy maturalne w Krakowie.
Zapisy: od 1 grudnia do połowy lutego
Abiturient zaprasza na intensywne kursy maturalne w Łodzi.
2013-02-11
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie zaprasza na kursy przygotowujące do matury. Kursy odbędą się w czasie ferii zimowych.
Zapisy do końca stycznia
Program kursu maturalnego, opracowany zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych podanymi w informatorach maturalnych, dostosowany jest do wymogów matury podstawowej i rozszerzonej (w zależności, do której grupy się zapiszesz).
Zapisy trwają do końca października
Abiturient zaprasza na intensywne kursy maturalne w Katowicach.
Początek zajęć - druga połowa października
Fundacja "Universitatis Posnaniensis" UAM w Poznaniu zaprasza na kursy przygotowujące do matury 2013.
Spotkanie organizacyjne - 15 października
Politechnika Koszalińska organizuje kursy przygotowujące do matury.
Zapisy trwają do połowy października
Uniwersytet Łódzki zaprasza na kursy przygotowujące do matury. Ilość miejsc ograniczona - zapisy potrwają jeszcze do połowy października.
2012-04-19
Intensywny kurs NOCNY do matury 2012
2012-04-15
„Kursy błyskawiczne” to dwudziesto cztero godzinny cykl zajęć przeznaczony dla maturzystów, których celem jest powtórzenie zagadnień maturalnych, w „przededniu” egzaminu dojrzałości. Zajęcia maja pomóc przyszłym studentom uporządkować i ugruntować posiadaną już wiedzę, a także w sposób profesjonalny dać odpowiedź na ostatnie pytania czy niejasności. Kursy prowadzone będą ze wszystkich przedmiotów maturalnych w trybach podstawowym i rozszerzonym
2012-03-14
Akademickie Centrum Kształcenia Ustawicznego WSEiP zaprasza maturzystów na bezpłatne kursy przygotowujące do matury.
2012-03-03
Kurs obejmuje materiał obowiązujący do matury (zakres rozszerzony). Program kursu jest dostosowany do standardów opublikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
2012-02-02
Politechnika Koszalińska zaprasza na kursy przygotowujące do matury z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka.
2012-01-30
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oferuje naukę do matury z przedmiotów: język polski, matematyka, fizyka, historia, wiedza o społeczeństwie, biologia, geografia, chemia, j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, j. francuski. Zajęcia odbywają się codziennie w wymiarze 5 godzin lekcyjnych, w czasie ferii zimowych, w terminie od 30 stycznia do 12 lutego 2012r. (z wyłączeniem 4 i 5 lutego).
Poprzednie
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności