Archiwum

Początek zajęć - druga połowa października
Fundacja "Universitatis Posnaniensis" UAM w Poznaniu zaprasza na kursy przygotowujące do matury 2013.

19 kwietnia 2012 (czwartek)
Intensywny kurs NOCNY do matury 2012

15 kwietnia 2012 (niedziela)
„Kursy błyskawiczne” to dwudziesto cztero godzinny cykl zajęć przeznaczony dla maturzystów, których celem jest powtórzenie zagadnień maturalnych, w „przededniu” egzaminu dojrzałości. Zajęcia maja pomóc przyszłym studentom uporządkować i ugruntować posiadaną już wiedzę, a także w sposób profesjonalny dać odpowiedź na ostatnie pytania czy niejasności. Kursy prowadzone będą ze wszystkich przedmiotów maturalnych w trybach podstawowym i rozszerzonym

3 marca 2012 (sobota)
Kurs obejmuje materiał obowiązujący do matury (zakres rozszerzony). Program kursu jest dostosowany do standardów opublikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

6 lutego 2012 (poniedziałek)
Jak co roku zapraszamy maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do matury z języka polskiego. Zajęcia, których organizatorem jest Uniwersytet Śląski, ukierunkowane są na pomoc przyszłym absolwentom w jak najlepszym opanowaniu wiedzy i umiejętności zawartych w wymaganiach maturalnych Centralnej Komisji Edukacyjnej.
30 stycznia 2012 (poniedziałek)
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oferuje naukę do matury z przedmiotów: język polski, matematyka, fizyka, historia, wiedza o społeczeństwie, biologia, geografia, chemia, j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, j. francuski. Zajęcia odbywają się codziennie w wymiarze 5 godzin lekcyjnych, w czasie ferii zimowych, w terminie od 30 stycznia do 12 lutego 2012r. (z wyłączeniem 4 i 5 lutego).

30 stycznia 2012 (poniedziałek)
W czasie ferii zimowych niektórzy odpoczywają, maturzyści nie! Maturzystów z województwa śląskiego zapraszamy na Rozgrzewkę przed maturą - cykl wykładow i warsztatów. Matematyka - poziom podstawowy, język polski.