aplikacja Matura google play app store
początek 3.09 lub 6.09 lub 8.09.2022

Zapisy na kurs rysunku odręcznego i zajęcia plastyczne w Pracowni Rysunku Elipsa 2022/2023

Kurs rysunku
Miejsce: Kraków

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminów i przygotowaniem
się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo Przemysłowe.

Zajęcia skierowane są do licealistów, studentów i hobbystów. Prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych w wieku 10-15 lat.

Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z wieloletnim doświadczeniem branżowym i dydaktycznym dr inż. arch. nauczyciel akademicki i mgr inż. arch,  wpisani na listę Izby Architektów RP. Uczymy od ponad 20 lat, gwarantujemy udane rezultaty. Na lekcjach przebywa od 2 do 5 prowadzących. Zajęcia prowadzą nauczyciele akademiccy z tytułami naukowymi, pracownicy uczelni wyższych.

Terminy do wyboru  - wtorek, czwartek w godzinach od 15.30 do 19.30 i w soboty od 9.30 do 13.30.

Dodatkowo prowadzimy zajęcia z Historii Sztuki, przygotowujące do egzaminu maturalnego w soboty 13.30-15.00.

Pracownia rysunku jest zlokalizowana w ścisłym centrum Krakowa na ul. Krowoderskiej 6/14, obok domu kultury YMCA.
Posiadamy szeroką ofertę kursów rysunku, dostępnych na naszej stronie internetowej. Z każdym kursantem rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania plastycznego.
Przyjmujemy osoby początkujące, a także osoby zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem odręcznym. Zajęcia z rysunku prowadzone są w grupach dostosowanych do ilości prowadzących.

Tematyka nie jest powtarzalna, program utworzony jest od form podstawowych, aż po zagadnienia zaawansowane. Osoby uczące się 2-3 lata i więcej na naszym kursie, otrzymują odmienne zadania niż w pierwszym roku nauki. Tematy oparte są przede wszystkim o tematykę egzaminów wstępnych na uczelniach wyższych.  Każdy uczeń przerabiając 90% prac rysunkowych na kursie rysunku nie powinien być zaskoczony tematami na egzaminie wstępnym. Mamy jedną z wyższych frekwencji na egzaminach, każdego roku dostaje się 100% naszych uczniów.  Pracownię rysunku Elipsa cechuje akademickie podejście do sposobu przekazywania wiedzy. Zapraszamy do naszej profesjonalnej pracowni.

Dane Kontaktowe
Pracownia Architektury i Rysunku Elipsa s.c.
Krowoderska 6/14
31-142 Kraków
tel. 692 415 013
tel. 600 926 466

mail.: elipsa@kurs-rysunku.plostatnia zmiana: 2024-05-14
Polityka Prywatności