dlamaturzysty.info
2021-11-08 18:00

Sprawdź jak odbrze przygotować się do matury i nie zwariować w międzyczasie

Kurs odbędzie się 8 listopada w godzinach 18:00-19:00 w formie online.

Nie da się ukryć, że egzamin maturalny to ważne wydarzenie w życiu każdej młodej osoby. To tu kończy się przygoda uczniowska, a zaczyna kolejny, dorosły etap życia. Matura to nie tylko wielomiesięczne przygotowania, nauka, powtarzanie materiału wśród stosu podręczników i notatek. To także, dla wielu osób, moment podjęcie decyzji o tym, co dalej? Udzielenie sobie odpowiedzi na to pytanie, a tym bardziej zaplanowanie kolejnych kroków działania, nie zawsze jest proste. W połączeniu z codziennymi obowiązkami domowymi, szkolnymi, życiem prywatnym i wciąż trudną sytuacją pandemii — może to być niezwykle wyczerpujący i stresujący okres. Jak zatem podejść do całego tego przedsięwzięcia tak, by zapewnić sobie egzaminacyjny sukces, stworzyć dobry plan na przyszłość i zachować przy tym wszystkim spokój ducha?

O tym wszystkim, dowiesz się podczas pierwszego spotkania w ramach kursu Matura 2022, od naszych ekspertów Przemka Staronia - psychologa, Nauczyciela Roku 2018 - oraz Michaliny Mruczyk - psycholog, absolwentki i wykładowczyni Uniwersytetu SWPS. Z uśmiechem, empatią i na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy z młodzieżą, podpowiedzą Ci jak przygotować się do matury tak, by ją zdać, a w międzyczasie nie stracić głowy z nerwów..

Zapraszamy na pierwsze spotkanie wyjątkowego kursu dla maturzystów online. Eksperci z Uniwersytetu SWPS przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy przygotowania do egzaminu dojrzałości i rozpoczęcia studiów. Począwszy od stworzenia idealnego planu nauki, poprzez wskazówki dotyczące technik uczenia się i radzenia sobie ze stresem, aż do wyboru najlepszego kierunku i uczelni. W ramach kursu weźmiesz udział w spotkaniach na żywo z naszymi wykładowcami, a dodatkowo, co miesiąc, otrzymasz od nas kolejne materiały wideo i notatki, które wspomogą Cię w czasie nauki.

Podczas pierwszego webinaru porozmawiamy m.in. o tym:

  • jak przygotować się mentalnie do egzaminu maturalnego,
  • w jaki sposób podjąć decyzję o tym, co chce się robić po maturze,
  • o czym warto pamiętać w trakcie nauki do matury,
  • dlaczego tak ważne jest to, by dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne,
  • jak pogodzić codzienne obowiązki szkolne, życie prywatne i naukę do matury.

data ostatniej modyfikacji: 2021-11-04 10:21:28
Polityka Prywatności