aplikacja Matura google play app store
2021-11-30

Kurs przygotowujący do matury z polskiego i matematyki w Profi-Lingua

Profi-Lingua zaprasza przyszłych maturzystów na kursy z języka polskiego i matematyki.

Dlaczego warto wybrać kurs ProfiMatura?
  • Zajęcia prowadzone przez doświadczonych polonistów, matematyków i anglistów.
  • Dopasowanie do potrzeb ucznia (matura podstawowa lub rozszerzona) i preferowanego typu zajęć (stacjonarnie lub online).
  • Zajęcia prowadzone w oparciu o najnowsze wytyczne egzaminacyjne.
  • Szerokie zaplecze naukowe: nagrania online, materiały renomowanych wydawnictw oraz dostęp do aplikacji zdasz.to.
  • Zaznajomienie ze strategią egzaminacyjną: próbne egzaminy oraz praktyczne techniki rozwiązywania typowych zadań maturalnych.
  • Gwarancja zdanego egzaminu lub zwrot kosztów**.
* miesięczna cena promocyjna za 8 miesięczny kurs stacjonarny (60 x 60 min) w placówkach ProfiLingua (z wyłączeniem Warszawy). W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.

** WSiP zobowiązuje się do zwrotu opłaty za kurs, gdy kursant, przy zachowaniu minimum 95% frekwencji, nie zda matury na poziomie podstawowym z języka polskiego, angielskiego lub matematyki (w zależności od wybranego kursu) pod warunkiem, że uprzednio zdał maturę próbną zorganizowaną przez WSiP. Promocja trwa od 10.08.2021r.do 30.09.2021r. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły oferty w Regulaminie dostępnym na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/gwarancja-zdania-matury i w placówkach ProfiLingua.

ostatnia zmiana: 2021-10-06
Polityka Prywatności